700 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz gönderim
Satın aldığınız ürünlerde koşulsuz iade hakkı
256BIT SSL Sertifikası ile bilgileriniz güvende
Tüm siparişlerinizi kredi kartınızala taksit ile ödeyin.
Garanti ve İade

.

 

Garanti ve iade

 

Cayma hakkı ve diğer iadelerde müşterilerimiz ürünü ancak aşağıdaki koşullarda iade edebilirler;

Ürünün tekrar satılabilir durumda olması, Ürünün kurulmamış / kullanılmamış olması, Ürünün kolisinin kargoda hasar görmeyecek şekilde kendilerine gönderildiği gibi kargoya teslim edilmesi, Ürüne ait fatura, irsaliye vs belgelerin ürünle birlikte gönderilmesi.

 

Kullanıcı Hatası Garanti Dışı Durumlar;

Uygunsuz paketleme, Üründe çatlak ve kırık, Ürün üzerindeki vidalarla oynama veya kayıp vidalar, Ürün üzerindeki etiketin çıkarılması, Ürünün herhangi bir yerinde ezik, vuruk, çizik, Sağlıksız taşıma sırasında meydana gelen arızalar, Elektronik parçalarla oynanılması, değiştirilmesi, Yanık ve isli yongalar, Ürün üzerindeki herhangi bir parçanın zarar görmesi, Ara kabloların ters takılması, kırılması veya zarar görmesi, Seri numarasının değiştirilmesi, okunamayacak şekilde olması, Ürünün herhangi bir yerini boyamak ya da lekelemek, Ürüne çıkarılamayacak etiket yapıştırmak veya sökülmüş etiketin kalıntıları, Doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar, Aşırı sıcak, aşırı soğuk, rutubet, tozlanma, Virüslerden oluşan her türlü problemler, Elektrik şebekelerinden doğan tüm arızalar, Cihazlarda yüklü olan yazılımların bir sebeple silinmesi, Ürüne yanlış Bios ve Firmware yüklenmesi.

 

Ürünler kırık ve kolisinde sıkıntı varsa ürün teslim alınmamalıdır. Tutanak tutularak ürünün kırık olduğundan dolayı alınmadığı bilgisi ile ürün geri çevrilmelidir. Müşterilerinizin hasarlı ürünü aldıklarına dair teslim kağıdını imzalamamaları gerekmektedir. Bu şekilde teslim alınan ürünler için tazmin başlatılamayacağı gibi, tarafımıza ulaşan kırık ürün/ürünler firmamız tarafından da teslim alınmamaktadır.

 

Ürünün iadesiyle ilgili olarak ilk önce satış departmanımızla iletişime geçilmelidir. Ürünün iadesi onaylandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz ürünü nasıl iade edebileceğiniz konusunda size ayrıntılı bilgi verecektir.

 

Ürünlerin üretimden kaynaklı değişim ve iadeleri aşağıdaki koşullarda gerçekleşebilir;

Satış departmanımız tarafından ürünün gerçekten üretim hatası olduğuna dair onay verilmesi, Ürünün tamamı ya da ilgili parçasının değişimi hakkında yeni gönderim yapılabilebilmesi için satış departmanımız tarafından onay verilmesi gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır